Przed dokonaniem OPŁATY ZA „Spacer Socjalizacyjny” prosimy o akceptację regulaminu szkoły i wypełnienie poniższego formularza. Opłatę należy wnieść po potwierdzeniu terminu spotkania i przed rozpoczęciem zajęć.

Często spotykasz się z sytuacją, że teoretycznie przyjemne zdarzenie takie jak wspólny spacer, obecność na wybiegu dla psów, zabawa to ogromny stres dla Twojego pupila? Nie jesteś pewien czy Twój pies dobrze się bawi? Podczas wspólnych spacerów socjalizacyjnych chcemy sprawić, aby zabawa nie była problemem 🙂Dobieramy odpowiednie psy i zwiedzamy piękne okolice naszej szkoły, zwracając szczególną uwagę na zachowania poszczególnych uczestników spotkania, ich wzajemne relacje i mowę ciała w różnych naturalnych sytuacjach, ćwiczenie komend poza placem treningowym i generalizację zachowań. Na bieżąco komentujemy zachowania psów, doradzamy i pomagamy w analizie zdarzeń 😀

Proponujemy różne terminy do wyboru. Podczas takiego wspólnego spaceru pomagamy opiekunom rozwiązać problemy m.in. takie jak:

  • reakcja na inne psy i ludzi
  • wspólna zabawa
  • wspólny spacer i reakcja na różne otaczające nas wydarzenia ciężkie dla przeżycia dla niektórych psów (tj. biegacz, rower, samochód)
  • nauka interpretacji mowy ciała psa
  • nauka przywołania
Zapis na "Spacer Socjalizacyjny"